Gollob i Hołowczyc gośćmi imprezy. Motorowy festyn na rzece, bulwarze i moście Staromiejskim [FOTORELACJA]

Czwarta edycja Moto Racing Show przyciągnęła tysiące gorzowian. Super szybkie skutery wodne na Warcie, kolejki do symulatorów Formuły 1, wystawa nietypowych pojazdów, koncerty Aleksandry Szwed i My Riot, oraz Hołowczyc z Gollobem w subaru na moście. Zobaczcie jak bawili się w piątkowy wieczór miłośnicy motoryzacji.

Żółty Viper

Mamo, kup mi taki samochód - wydaje się mówić mały fan motoryzacji. Sportowe auta cieszyły się tego dnia dużym zainteresowaniem. Na wystawie można było zobaczyć, a nawet dotknąć kilkadziesiąt aut i motocykli, nie tylko sportowych.

Żółty Fiat 125 p

Pięknie odrestaurowany Duży Fiat, który swoją popularność zdobył m.in. dzięki polskiemu serialowi Zmiennicy. W filmie miał numer 1313, a z usług taksówkarskich pojazdu na zdjęciu można dziś skorzystać dzwoniąc pod numer 818. Może dlatego ten model auta nie będzie tak pechowy, jak bohater znanego filmu.

Symulator Formuły 1

Dużym zainteresowaniem cieszył się symulator Formuły 1.

Symulator Formuły 1

Na trzech ekranach generowany był obraz trasy wyścigu. Gdy jednak kierowca zjechał na trawnik to odczuwał drgania fotela Formuły 1, co na pewno sprawiało większe wrażenie zasiadania za prawdziwym ścigaczem.

Motocykl Komar

Kto nie mógł się doczekać w kolejce do symulatora F1, to mógł w każdej chwili zasiąść na prawdziwym kultowym motocyklu marki Komar...

Sportowe quady

... lub popróbować akrobacji na quadach.

Skutery wodne

Warta równie mocno odczuła gorzowskie święto motorowe. Kilka super szybkich skuterów wodnych pływało po niej wzdłuż i wszerz, tworząc za sobą ogromny strumień wody wyrzucanej wysoko do góry.

Skutery wodne

Wodni rajdowcy wyprawiali cuda na skuterach. Tworzyli ósemki na wodzie, skakali jak żaby płynąc z dużą prędkością po tafli wody, ścigali się między sobą oraz dynamicznym skrętem skutera tworzyli wielkie fale, które sięgały czasem brzegu rzeki, spryskując tym samym ich obserwatorów.

Aleksandra Szwed

W tym samym czasie na scenie śpiewała piękna Aleksandra Szwed.

Most Staromiejski

Tłumy gorzowian gromadziły się na Moście Staromiejskim wiele minut przed rozpoczęciem pokazów, które były główną atrakcją dnia. Każdy chciał zająć jak najlepsze miejsce, przy samym ogrodzeniu...

Przejazd motorów sportowych

Pokaz akrobacji, triki dynamicznej jazdy oraz palenie gumy przez motocyklistów to pierwsze wyczyny jakie gorzowianie oglądali na moście.

Plejada pojazdów

Białe auto subaru z Krzysztofem Hołowczycem za kółkiem poprowadziło plejadę wszystkich pojazdów uczestniczących w imprezie.

Quady stunt ATV

Pokazy akrobacji na quadach na moście Staromiejskim. Pod koniec  pokazu na jednym quadzie jechało nawet trzech rajdowców.

Było naprawdę gorąco

Plejada pojazdów na moście Staromiejskim przyciągnęła tłumy widzów. Zrobiło się bardzo ciasno na całej długości mostu. Niektórzy narzekali, że impreza nie odbywa się na dłuższym fragmencie miasta. Było naprawdę gorąco!

Drift samochodowy

Uczestnicy Super Drift Series, czyli Jerzy Tecław i Szymon Jaśkiewicz to kierowcy samochodów wyścigowych, którzy zrobili prawdziwy moto racing show.

Krzysztof Hołowczyc

W tym czasie czekał na swój występ Krzysztof Hołowczyc. Rodał setki autografów i chętnie fotografował się z gorzowianami.

Krzysztof Hołowczyc w subaru

Jeszcze tylko rękawice i popularny "Hołek" jest gotowy do jazdy.

Subaru z Hołowczycem

Specyficzne odgłosy z ogromnej mocy silnika, piski opon, dynamiczne skręty i obroty to jest to, na co gorzowianie czekali. To był naprawdę pokaz na najwyższym poziomie!

Tomasz Gollob

W tym czasie Tomasz Gollob oczekuje na jazdę, jako pasażer mistrza Hołowczyca.

Tomasz Gollob

Tomasz Gollob przygotowuje się do jazdy.

Tomasz Gollob i Krzysztof Hołowczyc w subaru

Dwaj mistrzowie chwile przed odjazdem.

Subaru w akcji

Krzysztof Hołowczyc wraz z Tomkiem Gollobem na chwile zniknęli w kłębach dymu.

Chris Holder

Tomasz Gollob i Chris Holder na gorzowski bulwar dotarli zaraz po treningu przed żużlową rundą Grand Prix.

Hołek i jego fani

Wielu gorzowian chciało uścisnąć dłoń Krzysztofa Hołowczyca. Po zakończonych pokazach każdy mógł sfotografować się nie tylko z główną gwiazdą imprezy, ale i ze znanymi żużlowcami.