Są karnety na mecze GKP

Pierwsze całoroczne wejściówki trafią do kibiców gorzowskiej drużyny w środę. Ale karnety można zamawiać już teraz. Zapisy są prowadzone na stronie internetowej klubu.
Karnety kosztują 220 zł (normalny) i 135 zł (ulgowy dla emerytów i rencistów oraz studentów do 24 lat). Nowością jest karnet VIP - za 1000 zł na cały sezon zarezerwować można sobie miejsce na trybunie głównej krytej i zagwarantować wstęp na pomeczowy bankiet. Każda z wejściówek obejmuje wejście na wszystkie mecze GKP w pierwszej lidze w sezonie 2009/10, spotkania w Pucharze Polski i pojedynki towarzyskie rozgrywane na stadionie przy Olimpijskiej w Gorzowie.

Gorzowski klub już uruchomił rezerwację całorocznych wejściówek. Wystarczy wejść na oficjalną stronę GKP, kliknąć na odpowiedni link i podać imię, nazwisko, nr PESEL, a także określić rodzaj karnetu (dla ułatwienia kontaktu można podać adres e-mail i nr tel.). GKP ma dla kibiców niespodziankę. Spośród wszystkich osób, które zapiszą się za pomocą strony internetowej (poza karnetami VIP) do wtorku 28 lipca do godz. 12, jedna dostanie karnet za darmo.

Wejściówki będzie można odbierać od najbliższej środy. W sekretariacie klubu w dni powszednie w godz. 10-14, w sklepie kolekcjonerskim Konik przy ul. Słowackiego od 11 do 17. Przy odbiorze karnetów zwykłych można będzie wybrać konkretne miejsce w sektorze D. W innym przypadku właściciel karnetu będzie mógł usiąść w dowolnym miejscu na stadionie.

Znamy już ceny biletów na pojedynki GKP. W ubiegłym sezonie kibice mieli aż sześć rodzajów wejściówek do wyboru. Klub zrezygnował z tego pomysłu. Wprowadził tylko dwa rodzaje wejściówek, nie będzie podziału na sektory. Bilet normalny ma kosztować 15 zł, ulgowy - 10 zł. Uczniowie szkół podstawowych i młodsi będą mogli wejść na mecz bezpłatnie, ale za każdym razem bilet wstępu będzie musiał odebrać w kasie opiekun.