Z kandydatem na pierwszoligowca Stilon przegrywa na sam koniec

Piłkarze Stilonu Gorzów przegrywają z liderem grupy zachodniej drugiej ligi Chrobrym Głogów 0:1. To był przedostatni sparing naszej drużyny przed startującymi 15 marca, wiosennymi meczami o punkty.
Gorzowianie też są liderem - w dolnośląsko-lubuskiej grupie trzeciej ligi. Również mają nadzieję, na wiosenny start z przytupem i dalsze granie jednej z głównych ról w wyścigu o drugą ligę.

To był szczególny wyjazd stilonowców do Głogowa, bo niebiesko-biali wzięli także udział w prezentacji Chrobrego. Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć w telewizji Orange Sport, w najbliższy wtorek o godz. 18.10, w magazynie Futbol Raport.W grze towarzyskiej, na tle silnego przeciwnika, który o punkty zagra już w nadchodzący weekend, stilonowcy nie wypadli źle, mieli swoje okazje na strzelenie gola. Bramkę stracili dopiero w jednej z ostatnich akcji tego spotkania. - Przed nami ostatnie dwa tygodnie, w czasie których będziemy odzyskiwać świeżość, popracujemy też nad taktyką pod kątem pierwszych pojedynków w lidze - powiedział trener gorzowian Tomasz Jeż. - Chrobry postawił nam twarde warunki, a my im podołaliśmy. To cieszy. Fajnie również, że pogoda dopisuje i możemy już codziennie trenować na boisku przy ul. Olimpijskiej. Oby tak dalej, bo to pomoże nam w optymalny sposób zakończyć zimowe przygotowania.

Ostatnim sprawdzianem gorzowian będzie mecz z czwartoligowymi Czarnymi, który odbędzie się w sobotę 8 marca w Witnicy. 15 marca niebiesko-biali zapraszają na ligę. Na początek zagramy u siebie z MKS Oława.

CHROBRY GŁOGÓW - STILON GORZÓW 1:0 (0:0)

BRAMKA: Pieczara (90.)

CHROBRY: Skrzyniarz (46. min Janicki) - Ilków-Gołąb (77. min Niewieściuk), Szałek (46. min Ziemniak), Michalec, Samiec - Janeczko (61. min Baraniak), Ulatowski (84. min Obiała), Hałambiec, Danielak (77. min Kuczer), Szczepaniak (46. min Pieczara), Sędziak (78. min Szczepaniak).

STILON: Dłoniak (72. min Wolarek) - Suchowera, Kozioła (60. min Bil), Somrani, Szwiec - Posmyk (66. min Sędziak), Maliszewski, Szałas, Świtaj (72. min Timoszyk), Werbski - Nowaczewski (72. min Ziajka).