Piłkarze Stilonu od dziś do piątku czekają na kibiców

Pierwszy w salonie firmy Zina, która jest partnerem technicznym Stilonu Gorzów, zjawił się dziś kapitan niebiesko-białych Robert Kozioła i będzie do dyspozycji fanów lidera trzeciej ligi do godz. 17.
Luźna rozmowa o tym, jak stilonowcom udało się jesienią zawojować dolnośląsko-lubuską grupę trzeciej ligi? Wspólne zdjęcie, może autograf? Nie ma sprawy. Gorzowscy piłkarze przed świętami postanowili jeszcze raz spotkać się ze swoimi kibicami. Dziś na fanów czeka Robert Kozioła, w środę w godz. 14-17 do dyspozycji będzie Maciej Sędziak, w czwartek - Rafał Świtaj, a w piątek najlepszy snajper Stilonu Paweł Posmyk.

Nasi zawodnicy zapraszają do salonu firmy Zina przy ul. Borowskiego 7 w Gorzowie, gdzie m.in. można kupić gadżety klubowe. - Zdecydowaliśmy się na takie wyjście do kibiców ze względu na okres przedświąteczny - powiedział Bogusław Paszkiewicz, partner Stilonu. - Zawsze jest trochę więcej czasu dla rodziny, kupujemy prezenty, biegamy po mieście, czując już atmosferę świąt Bożego Narodzenia. Możemy też spotkać swoich ulubieńców z boiska. Jeśli taka forma promocji przyjmie się wśród naszych fanów, będziemy organizować je częściej.