Na razie w krajowym finale par mieliśmy tylko prezentację

Pogoda znów miesza szyki żużlowcom. Dziś w Lesznie próbowali doprowadzić tor do porządku, ale niewiele z tego wyszło. Zawodnicy uznali, że nie jest bezpiecznie i finał Mistrzostw Polski Par Klubowych został odwołany.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Żużlowcy wyszli do prezentacji, ale widzieliśmy, że przy okazji naprawdę żywiołowo zgłaszali sędziemu Markowi Wojaczkowi swoje zastrzeżenia, szczególnie kwestionowana była jakoś pierwszego wirażu. Na próbę toru wyjechał Mariusz Puszakowski z Orła Łódź, a rozmowy przeniosły się do parkingu. Po 30 minutach zapadła decyzja: finał MPPK dziś nie odbędzie się.

Stalowcy w parach bronią złotego medalu. Do Leszna stawili się w składzie Krzysztof Kasprzak, Bartosz Zmarzlik i Tomasz Gapiński.

Na wielkanocną niedzielę 5 kwietnia zaplanowane są pierwsze w tym sezonie mecze ekstraklasy. Gorzowianie o godz. 19.30 mają zmierzyć się z KS Toruń. Czy tym razem żużlowcy przechytrzą aurę? Niestety prognozy dla Gorzowa na najbliższy tydzień są nieciekawe, pełne deszczu i niezbyt wysokich temperatur. Oby tym razem te zapowiedzi nie sprawdziły się.