Żużlowcy przegrali z deszczem. Jubileuszowy turniej Kasprzaka odwołany

Spoglądając w niebo, niestety to było do przewidzenia. Przyjaciele kapitana Stali Gorzów dziś nie pojawią się na stadionie im. Edwarda Jancarza, bo turniej z okazji 15-lecia startów na żużlu Krzysztofa Kasprzaka już został odwołany.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Drużyna przyjaciół Krzysztofa Kasprzaka miała w piątek zmierzyć się z gorzowską drużyną w najsilniejszym składzie. Niestety plany kapitana Stali i nadwarciańskiego klubu pokrzyżowała pogoda. - W czwartek padał deszcz, dziś też pada i prognozy są niekorzystne. Jest duża wilgotność powietrza, nie uda nam się przygotować toru, który będzie bezpieczny i nadający się do jazdy - powiedział klubowemu portalowi trener Piotr Paluch.

W weekend nasi żużlowcy mają zaplanowane inne, prestiżowe starty. W sobotę w Toruniu Kasprzak ma ścigać się w pierwszym turnieju Speedway Best Pairs Cup, czyli nieoficjalnych mistrzostwach świata par (w reprezentacji Danii pojedzie Niels Kristian Iversen), a w niedzielę w Lesznie "Kris" razem z Bartkiem Zmarzlikiem będą bronić złota w Mistrzostwach Polski Par Klubowych.