Powtórka gorzowskiego półfinału w najbliższą środę

Jest nowy termin przerwanego w niedzielę meczu o finał play-off Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra. Żużlowcy mają wyjechać do pierwszego wyścigu w najbliższą środę o godz. 17.45. Mecz w Tarnowie w tym samym dniu o godz. 20.15.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze "Wyborczej" bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

W niedzielnym "Magazynie Enea Ekstraligi" w nSport usłyszeliśmy dwie wersje - nowe terminy półfinałów w środku tygodnia albo oba rewanże w najbliższą niedzielę i przesunięcie spotkań o medale. Wiemy, że żużlowe władze - czy słusznie? - postawiły na pierwsze rozwiązanie.

Dlaczego półfinałowe derby w niedzielę zostały przerwane? TEKST, WIDEO I ZDJĘCIAPierwszy wyścig w Gorzowie ma ruszyć w środę o godz. 17.45 (próba toru rozpocznie się pół godziny wcześniej) i choć prognozy pogody są optymistyczne, to już czytamy, że część kibiców takim wyborem nie będzie zachwycona, szczególnie ci spoza miasta. Wielu, aby obejrzeć ściganie żużlowców, najpierw po pracy będzie musiało stoczyć swój wyścig z czasem. Mamy nadzieję, że przynajmniej zostaną uraczeni wielkim meczem, tym razem ze wszystkim, co w zawodach żużlowych jest najpiękniejsze. W Tarnowie mecz rozpocznie się o godz. 20.15.

W środę w Gorzowie przewodniczącym jury będzie Tomasz Proszowski, sędzią Jerzy Najwer, komisarzem toru Grzegorz Janiczak, a komisarzem technicznym Leszek Demski.

Jeżeli ktoś nie będzie mógł przybyć na Stadion im. Edwarda Jancarza, może zwrócić bilety we wtorek i w środę w kasach stadionowych w godz. 10-17 oraz w sklepie klubowym. Zwroty będą przyjmowane wyłącznie wraz z paragonem fiskalnym. Wejściówki zakupione drogą internetową można zwracać jedynie w kasach stadionowych bądź też wysyłając je wraz z danymi, numerem konta i numerem telefonu na adres klubu (liczy się data stempla pocztowego).

Więcej informacji sportowych szukajcie na Gorzów.sport.plNOWE TERMINY REWANŻOWYCH MECZÓW PÓŁFINAŁOWYCH:

środa 24 września: godz. 17.45 (nSport) Stal Gorzów - Spar Falubaz Zielona Góra; godz. 20.15 (nSport) Grupa Azoty Unia Tarnów - Fogo Unia Leszno.