Matej nie wpadł z biletem? Każdy już może kupić wejściówkę na Grand Prix

Najpierw było efektowne wejście podczas spotkania ze sponsorami Stali. Matej Zagar błyszczał też na Balu Charytatywnym, osobiście wręczał również fanom bilety na Grand Prix. Słoweniec? Tak, tam na zawsze będzie jego ojczyzna, ale Gorzów to już zdecydowanie jego drugi dom. Matej po powrocie do naszej drużyny w najlepszy sposób pracuje na specjalne względy u kibiców podczas gorzowskiej rundy GP, która odbędzie się 30 sierpnia.
Mamy ostatnio szczęście do zawodników zagranicznych, którzy przychodzą do Stali i są w pełni akceptowani przez kibiców, zostają z nami na dłużej. Po odejściu Pawła Hliba Stal w sezonie 2014 nie będzie miała własnych wychowanków na pozycjach seniorskich. Duńczyk Niels Kristian Iversen pojedzie jednak dla nas czwarty rok z rzędu, dla Mateja Zagara będzie to piąty sezon w żółto-niebieskich barwach, nie licząc ubiegłego roku, w czasie którego występował w Starcie Gniezno. Taka stabilizacja i przywiązanie do zespołu w najbliższych miesiącach, gdy w mocnej i wyrównanej ekstraklasie pojedzie aż siedmiu wspaniałych, bez ograniczeń KSM, może mieć duże znaczenie, bo od początku każdy mecz będzie niezwykle istotny, zbliżający lub oddalający od czołowej czwórki i występów w play-off...

Bardzo dobrze mówiący po polsku Zagar w ostatnich dniach mocno zaskoczył kilku gorzowskich fanów, odwiedził ich w pracy lub w domu... Tym, którzy mają już karnety na sezon 2014, sprezentował bilety na gorzowską rundę Grand Prix, która na stadionie im. Edwarda Jancarza odbędzie się w sobotę 30 sierpnia. Oprócz Zagara zobaczymy też na starcie Krzysztofa Kasprzaka i "Puka" Iversena, a także pewnie znów z tzw. dziką kartą Bartka Zmarzlika. - Chcemy pokazać żużlowej Polsce, jak wiernych fanów ma Stal, a także przypomnieć w lekkim żarcie, że sezon 2014 już tuż-tuż i nie warto dłużej zwlekać, tylko wybrać się do sklepu klubowego, by nabyć karnet na sezon 2014 oraz bilet na Grand Prix Polski w rewelacyjnej cenie dla "całorocznych" kibiców Stali. A dlaczego nie warto czekać, to chyba Matej najlepiej pokazuje w przygotowanych przez nas filmikach - mówił marketing manager Stali Jacek Gumowski.Właśnie rozpoczęła się przedsprzedaż biletów na GP Polski w Gorzowie, która potrwa do 15 marca. Bilety na trybunę niską kosztują 80 zł (pierwszy łuk), 115 zł (prosta) i 60 zł (drugi łuk). W przypadku trybuny wysokiej za bilet na pierwszy łuk zapłacimy 110 zł, za bilet na prostą - 135 zł, a za bilet na drugi łuk - 80 zł.

Sprzedaż otwarta wystartuje 16 marca i wtedy ceny wejściówek podskoczą do góry. Za bilety na trybunę niską zapłacimy 90 zł (pierwszy łuk), 130 zł (prosta) i 65 zł (drugi łuk). Za bilety na trybunę wysoką trzeba będzie zapłacić odpowiednio 120 zł (pierwszy łuk), 150 zł (prosta) i 90 zł (drugi łuk).

Bilety na gorzowską rundę GP w przedsprzedaży są do nabycia w sklepie klubowym w galerii Askana, a także na stronie Stal.kupbilety.pl.

Kibice posiadający karnet na sezon 2014 mogą nabyć wejściówki po promocyjnych cenach jedynie w tej samej strefie stadionu do 18 kwietnia. Trybuna niska: pierwszy łuk - 60 zł, prosta - 60 zł, drugi łuk - 50 zł; trybuna wysoka: pierwszy łuk - 60 zł, prosta - 60 zł, drugi łuk - 60 zł.