Miasteczko Stali podczas 22. finału WOŚP

To już taka tradycja, że gorzowscy działacze, trenerzy i żużlowcy aktywnie włączają się w kolejne finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Żółto-niebieskich ponownie będzie można spotkać w najbliższą niedzielę w centrum handlowym Nova Park. Tam będą licytowane fanty przyszykowane przez Stal.
Stalowcy w galerii Nova Park rozstawią swoje miasteczko tuż przy wejściu do budynku od strony Dominanty i mostu Staromiejskiego. Na miejscu pojawią się działacze, zawodnicy i trener gorzowskiej drużyny żużlowej. Będzie możliwość zrobienia wspólnego zdjęcia. Dodatkowo prezes Stali Ireneusz Maciej Zmora, trener naszego zespołu Piotr Paluch oraz zawodnicy Bartosz Zmarzlik i Adrian Cyfer wcielą się w rolę wolontariuszy WOŚP.

Ponadto nadwarciański klub przygotował cenne fanty na licytację, która rozpocznie się na głównej scenie obok galerii o godz. 19.30. Wylicytować będzie można m.in. plastron Tomasza Golloba z Grand Prix w kolorze białym oraz kevlar Nicki Pedersena z 2010 r., w którym startował w barwach Stali. - Zapraszamy serdecznie na kolejny finał WOŚP. Od rana przewidzianych jest wiele atrakcji. W Nova Park będzie można np. zbadać słuch, zapisać się jako dawca szpiku, nauczyć się pierwszej pomocy czy skosztować pysznego jedzenia. Swój sprzęt zaprezentują strażacy, policjanci i żołnierze. Będzie też symulacja wypadku drogowego i mnóstwo innych ciekawych inicjatyw - zapowiada Krzysztof Świderski, szef sztabu WOŚP Lubuskiego Centrum Wolontariatu.