Sport.pl

Stalowcy zapraszają na trybuny najmłodszych fanów

Akcja "Kibicuj ze Stalą" ma już kilkuletnią tradycję. O co chodzi? Na trybuny stadionu im. Edwarda Jancarza zapraszane są dzieci ze świetlic, stowarzyszeń czy lokalnych placówek oświatowych - przedszkoli, gimnazjów i szkół podstawowych.
Najmłodsi kibice na zawody rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej wchodzą za darmo i mają wyznaczone swoje sektory. Co roku w ramach projektu "Kibicuj ze Stalą" przez trybuny stadionu przy ul. Śląskiej przewija się kilka tysięcy dzieci. Wiele grup pochodzi z Gorzowa, ale nadwarciański klub gościł też fanów z okolic naszego miasta. - Rok temu, niemal na każdym meczu w rundzie zasadniczej, na trybunach w ramach opisywanej akcji pojawiało się ponad tysiąc dzieci. W tym roku znów zapraszamy placówki oświatowe, świetlice, stowarzyszenia itp. do współpracy - mówił Arkadiusz Kuświk, specjalista do spraw marketingu w gorzowskiej Stali.

Warunek uczestnictwa w akcji jest jeden: na grupę minimum dziesięciu dzieci musi przypadać dorosły opiekun. Mile widziane są żółto-niebieskie barwy. W zeszłym sezonie najbarwniejsze grupy dostały bilety na Grand Prix Polski w Gorzowie.

Zgłoszenia należy kierować na adres e-mail: a.kuswik@stalgorzow.pl do dnia 11 kwietnia, do godz. 11. Gwarancją przyznania biletów jest otrzymanie e-maila zwrotnego z instrukcją, gdzie i o której można odebrać wejściówki.

Więcej o: