Żużlowcy dla WOŚP: zostań prezesem Stali Gorzów!

Gorzowscy żużlowcy już tradycyjnie włączają się do Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia - tym razem fundacja zbiera pieniądze dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów - zapraszają do galerii Nova Park.
- Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka to wielka rzecz, znana ludziom na całym świecie - powiedział Ireneusz Maciej Zmora, prezes Stali Gorzów. - Sprzęt zakupiony dzięki temu przedsięwzięciu ratuje życie wielu Polaków, w tym także mieszkańców naszego regionu. Stal to klub działający dla lokalnej społeczności. Wspólne granie z WOŚP było więc dla nas oczywiste. Dla fanów czarnego sportu przygotowaliśmy ciekawe gadżety do wylicytowania.

Żółto-niebiescy zapraszają wszystkich do centrum handlowego Nova Park, gdzie już od godziny 12 na kibiców czekać będą juniorzy Stali. O godzinie 15 do kolegów z drużyny dołączy Krzysztof Kasprzak. Najmłodsi mogą liczyć na zdjęcie z maszyną żużlową. Ponadto pierwszy raz zostanie zaprezentowany czterometrowy dmuchany balon - motocykl, który stanie przed galerią.

Na scenie głównej będzie można licytować wspomniane fanty. To m.in. obraz przedstawiający srebrną drużynę Stali wraz z autografami zawodników czy plastron z Grand Prix 2012 indywidualnego mistrza świata na żużlu Chrisa Holdera. Nadwarciański klub przygotował też absolutną nowość - licytowanie dnia w roli prezesa Stali Gorzów! Będzie się działo!