Młodzież ze Stali w półfinale mistrzostw Polski

Udanym występem w Grudziądzu gorzowscy juniorzy zapewnili sobie awans do półfinału Młodzieżowych Drużynowych Mistrzostw Polski.
Sukces jest tym cenniejszy, że w naszej żużlowej drużynie w czterech eliminacjach ani raz nie pojechał najlepszy junior Stali - Bartek Zmarzlik. Kropkę nad "i" gorzowianie postawili w poniedziałek Grudziądzu (turniej został rozegrany awansem ze względu na wtorkowy pojedynek ekstraligi Falubaz Zielona Góra - Stal, godz. 20.30, transmisja w TVP Sport). Wygrała tam ekipa Wybrzeża Gdańsk, która jako jedyna wystąpiła w pełnym, ligowym składzie. Drugie miejsce dla stalowców. Zdobyli 18 pkt, do gdańszczan stracili sześć "oczek". Adrian Cyfer uzbierał w czterech startach komplet 12 pkt, Łukasz Kaczmarek zdobył 4 pkt, Paweł Parys - 2 pkt, a Patryk Karczmarz wystąpił w jednym wyścigu i zaliczył w nim niegroźny upadek.

Oprócz gorzowian do półfinału MDMP awansowali z naszej grupy torunianie, gdańszczanie i zespół Orła Łódź. O awans do finału młodzieżowcy powalczą 21 sierpnia.