Jak oni przegrywają?

SIATKÓWKA Jest 2:1 w setach, w czwartej partii prowadzisz 24:20... Nie wiesz, jak przegrać mecz? Zapytaj siatkarzy z Gorzowa!
Im się "udało" w Gdańsku podczas wtorkowego pojedynku z Lotosem Trefl. To był mecz na absolutnym szczycie pierwszej ligi. Zmierzył się zespół najlepszy z tym, który jest drugi. Gorzowianie prowadzili 2:0 w setach, a mimo tego przegrali po tie-breaku. Byli bardzo blisko kompletu punktów, ale w czwartym secie zmarnowali cztery piłki meczowe. - Wszedł na zagrywkę rezerwowy Trefla [Daniel Wilk - red.] i nas rozstrzelał - załamuje ręce Paweł Maciejewicz, lider gorzowian. Żali się też na sędziującą mecz Annę Czywczyńską z Bydgoszczy. - Zabrała nam dwa punkty w piątym secie. Piłka lądowała w boisku, a ona pokazywała aut, nawet koledzy z Gdańska to wiedzieli...

TREFL GDAŃSK - GTPS GORZÓW 3:2

SETY: 20:25, 19:25, 25:21, 27:25, 15:13.