Rywale GTPS przyjadą z Będzina

Czy pierwszoligowi siatkarze GTPS zrobią w sobotę drugi krok do wypełnienia najważniejszego - wg zarządu - warunku w swoich kontraktach, czyli awansu wyżej?
Do Gorzowa przyjeżdżają w sobotę (początek meczu w hali przy Czereśniowej o godz. 19) siatkarze z Będzina. Łatwo na pewno nie będzie. Nasi rywale są niedoceniani, ale przez wielu znawców siatkówki podziwiani. Drużyna MOS jest beniaminkiem, z pierwszej ligi co rusz spada i awansuje, ale ma duży atut: zgranie. Od czterech lat trzon ekipy z Będzina się nie zmienia, drużynę od ponad dwóch lat prowadzi znany z ekstraklasowych boisk Rafał Legień.

Obie drużyny w pierwszej kolejce wygrały. Siatkarze GTPS pokonali na wyjeździe młodą i gniewną ekipę z Jaworzna 3:0. Rywale gorzowian musieli się więcej namęczyć. Z solidnym Jokerem Piła wygrali dopiero po tie-breaku, mimo że prowadzili już 2:0.

Od wczoraj w sprzedaży są karnety na mecze gorzowskich siatkarzy. Kosztują 100 zł (normalny) i 70 zł (ulgowy, przysługuje tylko uczniom i studentom). Do każdej całosezonowej wejściówki dołączony jest prezent - koszulka ze zdjęciem drużyny GTPS. Można je kupić w siedzibie klubu przy Czereśniowej, Strefie Kibica na rogu ul. 30 stycznia i Kosynierów Gdyńskich i sklepie kolekcjonerskim "Konik" przy ul. Słowackiego.

Zdrożeją bilety na pierwszoligowe mecze. Od tego sezonu zapłacimy 12 i 6 zł. Władze klubu podwyżkę tłumaczą wzrostem wynagrodzeń dla sędziów.