Żużlowe derby już wyprzedane!

W komplecie, i wygląda, że wcale nie raz w roku - nie ma już wejściówek na niedzielne derby Caelum Stal Gorzów - Falubaz Zielona Góra.
Inni się martwią, a w Gorzowie w tym roku nie ma żadnych kłopotów z frekwencją. Widać jak żółto-niebiescy fani są spragnieni sukcesu drużyny, której dopingują. Patrząc na dotychczasowe wyniki wygląda na to, że jak nie teraz to kiedy.

Sprzedaż gorzowskich biletów na derby - ok. 7,5 tys. - trwała zaledwie dwa dni. - Każdy chciał zobaczyć jak dotychczasowy lider, który pierwsze miejsce stracił wyłącznie przez złą pogodę i odwołanie spotkania z Toruniem, spróbuje skutecznie zrewanżować się Falubazowi - powiedział rzecznik Stali Daniel Siczyński. - Kto zebrał się w środę, niestety musiał odejść od naszych kas z kwitkiem. Pozostaje mu ściskanie kciuków za naszą drużynę przy oglądaniu transmisji telewizyjnej w TVP Sport.

Niedzielny pojedynek rozpocznie się o godz. 17 i ma być rozegrany bez żadnych przeszkód, bo na weekend w Gorzowie - nareszcie! - zapowiadana jest piękna, słoneczna pogoda. Ważna informacja dla fanów: na obu odcinkach biletów trzeba wypisać swoje dane oraz mieć ze sobą dokument tożsamości, bo czeka nas pojedynek podwyższonego ryzyka. Kasy biletowe będą zamknięte. Programy będzie można nabyć w wyznaczonych punktach na koronie stadionu.

O sportowych przygotowaniach do niedzielnego pojedynku w jutrzejszej "Gazecie".