Komarnicki apeluje do kibiców: proszę o pozytywny doping

Już w niedzielę lubuskie derby żużlowe. Przed meczem prezes gorzowskiego klubu apeluje do kibiców Stali: - Wstrzymajcie się od gestów i symboli, które mogłyby być odebrane jako wrogie. Nawet jeżeli sami takiej wrogości doświadczycie.
Drodzy Kibice,

W najbliższą niedzielę nasza Stal walczyć będzie w pojedynku derbowym w Zielonej Górze. Pojedynkom z Falubazem od zawsze towarzyszą wielkie emocje, czasami skutkujące zachowaniami, które na stadionach sportowych nigdy nie powinny mieć miejsca.

Wszyscy mamy w pamięci dramatyczne wydarzenia jakie wydarzyły się w ubiegłym sezonie zarówno na, jak i poza stadionem żużlowym. Brutalne pobicie naszych kibiców, a także ogrom negatywnych emocji jakie spotkały nas na zielonogórskim stadionie, nigdy nie powinny się były zdarzyć.

Nie chcemy takich meczów, takiej wrogości. Chcemy oglądać żużlowe widowiska w sportowej atmosferze i bezpiecznych warunkach, takich, jakie sami stwarzamy u nas w Gorzowie kibicom drużyn przyjezdnych.

Drodzy Fani, apeluję do was abyście zrobili wszystko co możliwe, aby niedzielne derby były pięknym i bezpiecznym widowiskiem. Proszę was o pozytywny doping, o powstrzymanie się od jakichkolwiek gestów, symboli, które mogłyby być odebrane jako wrogie. Nawet jeżeli sami takiej wrogości doświadczycie.

Mamy wspaniałą drużynę której potrzebny jest dobry doping i nasze wsparcie. O takie wsparcie Stali Was gorąco proszę!

Gorąco życzę wszystkim kibicom, wspaniałego i bezpiecznego widowiska. Jestem pewien, że za Wasz wspaniały doping zawodnicy odwdzięczą się piękną jazdą i walką o zwycięstwo.