W czwartek Gorzów i Toruń osłabieni?

Caelum Stal w już trzecim terminie spotkania z Unibaksem ma problem z Matejem Zagarem. Rywale raczej znów nie skorzystają z Chrisa Holdera i Roberta Kościechy.
Kolejna powtórka zaległego spotkania z siódmej kolejki ekstraligi ma się odbyć na stadionie im. Edwarda Jancarza w czwartek 11 czerwca o godz. 18. Czy gospodarze w meczu z niepokonanym liderem są w stanie wreszcie wygrać, po dwóch porażkach z rzędu? Na razie gorzowianie mają kłopoty ze składem. Matej Zagar niedawno podpisał kontrakt z angielskim Swindon Robins i właśnie w czwartek ma zaplanowany pucharowy start na Wyspach. Jego brak to będzie duże osłabienie. - Mam jednak nadzieję, że wystartuje u nas, tak obiecywał przed sezonem dyspozycyjność na wszystkie pojedynki - stwierdził menadżer Caelum Stali Stanisław Chomski, który w odwodzie ma Rafała Okoniewskiego. Ostatnie informacje takie, że Zagar na szczęście wybierze mecz na naszym torze.

Gorzowian możemy trochę pocieszyć informacją z obozu rywala: ostatnio kontuzjowani Chris Holder i Robert Kościecha (kilka dni temu zmarł mu ojciec) raczej w czwartek nie wystartują. - Nie ma co ryzykować. Ważne, aby obaj byli z nami i zdobyli komplet punktów podczas niedzielnego rewanżu w Toruniu - powiedział menadżer Unibaksu Jacek Gajewski.

SKŁADY:

Unibax: 1. Adrian Miedziński, 2. Chris Holder, 3. Ryan Sullivan, 4. Matej Kus, 5. Wiesław Jaguś, 6. Damian Celmer, 7. Darcy Ward.

Caelum Stal: 9. Rune Holta, 10. David Ruud, 11. Peter Karlsson, 12. Matej Zagar, 13. Tomasz Gollob, 14. Paweł Zmarzlik, 15. Thomas Jonasson.CENY BILETÓW: 30 i 20 zł (trybuna wysoka), 20 i 10 zł (trybuna niska). Na mecz są ważne wejściówki zakupione w pierwszym i drugim terminie. Sprzedaż będzie prowadzona w czwartek w kasach stadionu od godz. 12.