Listy - Kibice murem za prezesem

Szanowny Panie prezesie. W obliczu haniebnej postawy naszych zawodników w Zielonej Górze jesteśmy zobowiązani zająć stanowisko w powyższej sprawie. Chcemy podkreślić, że całą winą za niedzielną klęskę obarczamy trenera Stanisława Chomskiego i zawodników za wyjątkiem Pawła Zmarzlika i Adriana Szewczykowskiego. Pragniemy dodać Panu otuchy i wyrazić wdzięczność i podziw za dziewięć lat poświęconych odbudowywaniu Stali Gorzów. Niech wie Pan, że pańskie działania nie idą na marne, że kibicowska brać stoi za Panem murem. To właśnie MY wspólnie tworzymy ten klub, a nie armia zaciężna, która 24 maja pokazała, że nie jest w stanie zrozumieć i uszanować świętości, jakimi są dla nas herb i barwy klubu, oraz pojedynki derbowe.

Cieszymy się, że po raz kolejny został Pan z naszym klubem. Po raz kolejny nie pozwolił Pan, aby nasz okręt zatonął. Wierzymy, że jeszcze nie raz wspólnie będziemy radować się z wielkich sukcesów tego zasłużonego klubu z pięknymi tradycjami.

PS. Pragniemy również pogratulować decyzji związanej z obniżeniem cen biletów na mecz z Apatorem Toruń. Mamy nadzieję, że przyciągnie to na stadion im. Edwarda Jancarza jak najwięcej wiernych kibiców.