Władysław Komarnicki: Zwyciężyli kibice!

Drodzy Kibice. Chciałbym w imieniu swoim oraz Zarządu Stali Gorzów Wielkopolski S.A. podziękować Wam - Kibicom - za przybycie, a przede wszystkim za piękny i kulturalny doping podczas derbowego meczu z Zieloną Górą.
Jeszcze przed rozpoczęciem zawodów miałem przyjemność stanąć na murawie gorzowskiego stadionu i spojrzeć na wspaniałych, kochających żużel Lubuszan. Był to wzruszający moment. Atmosferę, której wielu może nam jedynie pozazdrościć, za pośrednictwem telewizji zobaczyło ponad pół miliona widzów co jest absolutnym rekordem oglądalności Speedway Ekstraligi.

Jednocześnie chcę przeprosić gorzowian, że do poziomu dopingu nie dostosowali się nasi żużlowcy, którym jako Zarząd stworzyliśmy doskonałe warunki finansowe i organizacyjne. Z pewnością radość na trybunach byłaby potężna, gdyby żużlowcy Caelum Stali, którzy uchodzili za faworytów, potwierdzili swoje umiejętności. Jestem zasmucony, że słaba dyspozycja gorzowskich żużlowców przypadła właśnie na derbowe święto. Zawodnicy doskonale wiedzą, że zawiedli nas i przede wszystkim tysiące osób, które liczyły na ich waleczną postawę.

W tegorocznych lubuskich derbach, po stronie Gorzowa zwyciężyli kibice! Dziękuję Państwu raz jeszcze za najpiękniejszy w tym sezonie doping na torach naszego kraju! Jestem dumny z tego, że prezesuję Stali Gorzów SA, ale jestem szczególnie dumny z prezesowania Stali, która ma tak wspaniałych Kibiców. Rozgrywki ligowe jeszcze trwają i jestem przekonany o tym, że w tym sezonie będziemy świadkami pięknych chwil dzięki naszym zawodnikom, bo przecież to oni są głównymi aktorami sportowego widowiska.