Młodym żużlowcom skradziono samochód. Rodzina prosi o pomoc

W nocy z poniedziałku na wtorek w Borkowicach został ukradziony mercedes sprinter. Samochód należał do Jacka i Wojciecha Fajferów, młodych żużlowców z klubu Speedway Wawrów. Rodzina i znajomi proszą o pomoc w odnalezieniu auta.
Bus młodych żużlowców - Wojtka i Jacka został skradziony spod ich domu w Borkowicach w nocy z 6 na 7 października. Mercedes sprinter państwa Fajferów jest specyficznym samochodem przystosowanym typowo do sportu żużlowego.

- W środku znajdował się cały sprzęt dzieciaków. Począwszy od dwóch motocykli żużlowych, przez narzędzia, dmuchawy, a skończywszy na kewlarach, kaskach, ochraniaczach, medalach i pamiątkach, które Wojtek i Jacek zdobyli dzień wcześniej w niedzielę w zawodach kończących sezon - pisze na Facebooku Agnieszka Fajfer, matka chłopców.

Rodzina prosi o pomoc w znalezieniu auta. - Straciliśmy po prostu wszystko. Gdyby ktoś cokolwiek wiedział czy widział, bardzo proszę o kontakt na Facebooku. Za sprawdzone i przydatne informacje przewidziana jest nagroda pieniężna - apeluje matka chłopców. Skontaktować można się z panią Agnieszką przez Facebooka lub Jarosławem Kopcem, wiceprezesem klubu GUKS Speedway Wawrów pod telefonem 504 245 005.