Godzina z siatkarzami. Oby cały sezon był jak pierwszy mecz [ZDJĘCIA]

Na otwarcie drugoligowych rozgrywek GTPS Gorzów bardzo łatwo wygrywa w swojej hali z beniaminkiem z Gniezna 3:0. - To nawet nie był przyzwoity sparing - przyznał trener naszej drużyny Krzysztof Kocik.
Gorzów.sport.pl i dziennikarze Gazety bliżej Ciebie - znajdź nas na Facebooku!

Na poważnie gorzowianie zagrali właściwie tylko pierwszego seta, którego wygrali do dziesięciu. Dalej Krzysztof Kocik dał pograć całej drużynie, a i tak rywale nie byli w stanie poważniej nam zagrozić.

- Myślałem, że przeciwnik będzie prezentował nieco wyższy poziom, ale tak to jest w lidze, gdzie praktycznie każdy mógł zagrać - powiedział szkoleniowiec GTPS. - Dlatego musimy przez takie pojedynki przebrnąć, trzymać się swoich celów i być może wkrótce zagramy w znacznie bardziej prestiżowych spotkaniach. Pozytywy po pierwszym meczu? Zwycięstwo. Trudno mecz z takim rywalem nazwać jakimkolwiek testem naszej jakości. Za tydzień z Sulęcinem na pewno będzie trudniej.

W drugiej kolejce gorzowianie też zagrają w swojej hali. W sobotę 4 października podejmą Olimpię Sulęcin.

Więcej informacji sportowych szukajcie na Gorzów.sport.plGTPS GORZÓW - KS GNIEZNO 3:0

SETY: 25:10, 25:17, 25:22.

GTPS: Stefaniak, Janas, Trojan, Wojtysiak, Kramer, Stępień, Kocoń (libero) oraz Czapla, Gajowczyk, Troska, P. Greś, Zadka.

WYNIKI Z 1. KOLEJKI:

GTPS Gorzów - KS Gniezno 3:0, Olimpia Sulęcin - LO MS Świnoujście 3:0, Stoczniowiec Gdańsk - KS Chełmża 2:3, Orzeł Międzyrzecz - SPS Słupsk 3:0. Mecz AZS UAM Poznań - UKS OPP Powiat Kołobrzeg odbędzie się 12 października.