Siatkarze marzący o awansie zapraszają do siebie

Po wygranej na otwarcie sezonu w Wilczynie drugoligowy GTPS Gorzów zaprasza na mecz w swojej hali z Orłem Międzyrzecz. - Mamy nadzieję, że dobrą grą i zwycięstwami znów wskrzesimy modę wśród naszych fanów na oglądanie siatkówki na żywo, tym bardziej że w drużynie nie brakuje wychowanków, chłopaków stąd - powiedział trener Radosław Maciejewicz.
Orzeł Międzyrzecz? Przecież niedawno właśnie tego przeciwnika ogrywaliśmy w barażach o utrzymanie w drugiej lidze. Po reorganizacji rozgrywek i dopuszczeniu do walki na tym poziomie znacznie większej liczby zespołów Orzeł znów tu jest i ponownie gra z GTPS. - O poprzednim, strasznie smutnym sezonie, na szczęście zakończonym udanymi barażami, wszyscy już zapomnieliśmy - powiedział trener gorzowian Radosław Maciejewicz. - Jak zresztą widać, te gry do niczego nie były potrzebne. Dziś spotykamy się z Orłem, mając inny plan, chcemy mocno iść w górę, bić się o pierwszą ligę. Mamy na pewno zespół ze sporymi możliwościami. Ważne, abyśmy co tydzień to, co sobie założymy w szatni, podpierali odpowiednią koncentracją i zaangażowaniem. Jakiekolwiek lekceważenie przeciwnika skończy się wyłącznie źle.

Po drobnych kłopotach zdrowotnych podczas inauguracji w Wilczynie (wygraliśmy 3:1), do składu GTPS wraca podstawowy libero Mateusz Januszewski. - I mierzymy w kolejne trzy punkty, wywalczone w dobrym stylu - dodał Maciejewicz. - Tylko od nas zależy, czy szybko rozejdzie się po Gorzowie, że na meczach siatkarzy znów dzieje się coś ciekawego. Z Wilczyna wyjeżdżaliśmy, będąc pod wrażeniem tamtejszego dopingu. Marzymy, aby coś podobnego prędzej czy później wróciło na nasze trybuny. Marzymy o przywróceniu siatkówce lat świetności.

Zapraszamy zatem kibiców do hali przy ul. Czereśniowej w najbliższą sobotę, zaraz po emocjach piłkarskich czy koszykarskich. Pojedynek GTPS - Orzeł rozpocznie się o godz. 18.30.

PROGRAM 2. KOLEJKI: GTPS Gorzów - Orzeł Międzyrzecz (sobota, godz. 18.30), Wilki Wilczyn - LO MS Świnoujście, Olimpia Sulęcin - Orion Sulechów, Morze Bałtyk Szczecin - AZS UAM Poznań.