Londyn 2012. Chcemy siatkarskich stref kibica!

Podczas spotkań Polaków na Euro 2012 strefy kibica w największych polskich miastach były wypełnione po brzegi. Dlaczego nie stworzyć podobnych miejsc spotkań dla fanów siatkówki? Przyłącz się do akcji Sport.pl!
Polscy siatkarze są jednymi z głównych faworytów do olimpijskiego złota. Kadra Anastasiego pierwszy raz w historii zdobyła złoty medal w finale Ligi Światowej i w przededniu turnieju w Londynie wzbudza coraz większe zainteresowanie fanów.

Kibice znad Wisły świetnie zdali egzamin podczas Euro 2012. W strefach kibica stawiali się tłumnie, zawzięcie dopingując polską kadrę. Dlaczego nie powtórzyć tych emocji podczas najważniejszego turnieju siatkarskiego na świecie, który nasi kadrowicze mają realną szansę wygrać?

Zapraszamy do przyłączenia się do naszej akcji (w godzinę dołączyło do niej niemal 1000 internautów!). Chcemy pokazać, że jest nas wielu i umożliwić kibicom wspólne przeżywanie meczów w największych polskich miastach. Czasu jest mało, ale cel jest realny. Pokażmy, że jest nas wielu!

Jeśli nasza akcja odniesie sukces, skierujemy propozycję utworzenia stref kibiców do urzędów miast. Do dzieła!

CHCEMY SIATKARSKICH STREF KIBICA! DOŁĄCZ DO WYDARZENIA!