Wygraj bilet na żużlowy Drużynowy Puchar Świata w Bydgoszczy

W najbliższą sobotę polscy żużlowcy na bydgoskim torze ruszą w bój o czwarte z rzędu złoto drużynowych mistrzostw świata. Dla naszych czytelników mamy wejściówki na ten turniej.
To będzie walka o awans do barażu i finału DPŚ w Szwecji. Biało-czerwoni z problemami zdrowotnymi, ale jak zwykle z kapitanem Tomaszem Gollobem. W składzie Danii będący z super formie stalowcy - Niels Kristian Iversen i Michael Jepsen Jensen, także Rosjanie ze świetnym Emilem Sajfutdinowem oraz wreszcie wydarzenie imprezy, czyli start Amerykanów i powrót do rywalizacji na najwyższym poziomie ścigającego się kiedyś w barwach Gorzowa Billy Hamilla. Chcesz to zobaczyć z osobą towarzyszącą na własne oczy? Nic prostszego. Mamy trzy podwójne zaproszenia na turniej w Bydgoszczy.

Pytanie konkursowe brzmi:

W jakim składzie Polacy zdobyli ostatni Drużynowy Puchar Świata w Gorzowie i ile punktów przywieźli dla biało-czerwonych poszczególni żużlowcy?

Prawidłową odpowiedź należy wysłać drogą elektroniczną na adres: listy@gorzow.agora.pl w środę 4 lipca o godz. 15. Podwójne zaproszenia do Bydgoszczy wygrywają pierwsze trzy osoby, których poprawne e-maile zostaną zarejestrowane w naszej skrzynce pocztowej. W e-mailu prosimy podać imię i nazwisko oraz numer telefonu. Nagrodzeni o sposobie odbioru zaproszeń zostają poinformowani e-mailem zwrotnym.